www.ig-print.cz
email:igprint@seznam.cz
telefon:+420 603 816 993

Profil firmy

Firma vznikla na jaře v roce 1998 a je provozována na základě živnostenských listů vydaných v Olomouci. Předmětem podnikání je reklamní činnost, od roku 2006 se zabýváme i výrobou z gumy a plastu - tzn. vyrábíme samobarvící razítka TRODAT a nabízíme laserové řezání plexiskla s následnou výrobou plexi stojánků, plastických nápisů a tvarů.


Hlavním posláním firmy je vlastní výroba reklamy včetně grafického zpracování, jsme schopni pro zákazníka vyrobit všechny běžné "drobnosti" nutné pro provoz firmy jako jsou: firemní i osobní razítka, vizitky, reklamní tabule, polepy firemních vozidel, reklamní předměty, informační cedulky a systémy, plastové štítky a nápisy...


Mezi naše stálé klienty patří hlavně střední a malé firmy a živnostníci. Máme za sebou mimo jiné přes 50 reklamních polepů tramvají i autobusů nejen v Olomouci. Naše výrobky lze vidět i mimo republiku (Slovensko, Kazachstán, Irsko ...).


Polepujeme firemní vozidla, reklamní plastové panely, autoplachty, výklady a jiné reklamní plochy. Pro agentury zabývající se zprostředkováním reklamy běžně zajišťujeme výrobu reklamních polepů včetně realizace i ostatní instalace lepených reklam dodaných hotových polepů.


Vyrábíme razítka běžně na počkání, podklady i korektury řešíme elektronickou cestou, abychom ušetřili čas svým zákazníkům. Samozřejmostí je i zasílání poštou, v tomto případě je ale nutná platba předem na účet. Pomocí laserové technologie vyrábíme i plastové štítky a jmenovky, popisujeme různé předměty. Tato technologie je ideální i pro jednokusové zakázky.


Naše firma není velká, a proto má nižší výrobní režii. Nevyhýbáme se ani drobným či jednokusovým zakázkám. Víme z vlastní zkušenosti, jaký bývá někdy problém, nechat si vyrobit třeba jen jednu malou cedulku na dveře. Zabýváme se malonákladovým tiskem vizitek, letáků, samolepek a jiných tiskovin, v databázi máme velké množství vlastních návrhů novoročenek.


Provádíme i sazbu a grafické zpracování větších reklamních materiálů - katalogů, firemních nabídek, jídelních lístků apod., včetně možnosti kvalitního zpracování fotografií. U větších objemů tisku zajišťujeme ofsetový tisk. Na základě třicetiletých zkušeností realizujeme v menším objemu i písmomalířské práce - malbu na fasády, při realizaci reklamních polepů na výstavních expozicích (např. veletrhy v Brně) poskytujeme i aranžérské služby.


Všechny naše reklamy máme archivovány jak v počítačové tak i fotografické verzi. V případě realizace zakázky naší firmou neúčtujeme grafické práce. Na základě dodaných podkladů převedeme vaše logo a jiné obrázky do počítačové podoby, vhodné pro další počítačové zpracování.


Rádi poskytneme další informace o naší činnosti, těšíme se i na osobní setkání!